Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Електронні книги
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Семінаристи відвідали «Хоспіс» |
![]() |
![]() |
![]() |
Friday, 01 October 2021 17:00 | |||
Після ознайомлення з інформацією про специфіку та історію хоспісу в с. Сіде, яку надала медичний працівник п. Олена Сенейко-Парійчук, о. Володимир детально розповів про медичне капеланство взагалі та своє служіння в цьому медичному закладі зокрема. Він зупинився на основних етапах розвитку цього виду душпастирства, його особливостях в різних країнах та Церквах (Римо-Католицькій Церкві, протестантських церковних спільнотах, православ'ї), виклав основні виклики і труднощі, з якими зустрічається медичний капелан, та накреслив перспективи активізації цього служіння в українських медичних установах. Ця зустріч стала черговою нагодою для пізнання практичних аспектів душпастирювання в різноманітних ділянках, яке шостокурсники Дрогобицької духовної семінарії традиційно активізують у першому семестрі останнього року навчання, аби у другому, обравши якийсь конкретний напрямок, посвятити свій час глибшому ознайомленню з його особливостями. Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|