Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Гумористичний вечір у семінарійній спільноті Дрогобича |
![]() |
![]() |
![]() |
Monday, 20 December 2021 12:14 | |||
У святі взяли участь владика Ярослав (Приріз), єпископ Самбірсько-Дрогобицький, єпископ-помічник владика Григорій (Комар), реторат, викладачі, настоятелі, працівники та студенти семінарії. Цьогоріч вечір був надзвичайно атмосферним і теплим. Глядачі були приємно вражені побаченим і почутим. Актовий зал наповнювався щиром сміхом та гучними овваціями, які були найкращою похвалою для організаторів вечора дозвілля. Наприкінці святкового дійства на сцені з'явився Святий Миколай, який вручив пам'ятні подарунки. Насамкінець вл. Ярослав подякував семінаристам ІІІ-го курсу за зусилля, прикладені у підготовці свята, а також побажав усім зростати у чеснотах, якими володів святий Миколай. Відтак кожен із братів семінаристів зміг отримати свій солодкий та інтелектуальний пакуночок від Св. Миколая, а викладачі змогли сфотографуватися зі своїми "двійниками". Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|