Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Чергове засідання Українського Богословського Наукового Товариства |
![]() |
![]() |
![]() |
Tuesday, 22 February 2022 18:45 | |||
Представником цього товариства є довголітній викладач ДДС о. Іван Гаваньо, який власне був ведучим даного засідання. З доповіддю на тему «Назви міст України: Ономастичний та лінгвокультурологічний аспект» виступила докторка філологічних наук, професорка та доцентка ДПУ ім. Івана Франка пані Котович Віра. Гостя завітала за запрошенням та з ініціативи о. Олега Кекоша, викладача ДДС. На початку заходу о. Іван зазначив, що коли світ розмишляє над різними політичними проблемами то присутні мають нагоду зануритися в наукове середовище. У своїй надзвичайно цікавій та пізнавальній доповіді пані Ольга представила які є типи творення назв населених пунктів та продемонструвала це на різноманітних прикладах. Розпочала докторка філологічних наук з міста в якому семінаристи навчаються – Дрогобича. По закінченні доповіді була можливість поставити запитання і навіть вступити у певну дискусію. У процесі частини «запитання-відповідь» брати не лише почули цікаві інтелектуальні відповіді, але також могли посміятися з комедійних випадків творення назв населених пунктів. На завершення о. Іван Гаваньо та о. Мирон Бендик, ректор ДДС, щиро подякували професорці п. Вірі за те, що вона завітала до нас та поділилася своїми науковими дослідженнями. Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|