Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
"Похвалімо Кирила та Методія, учителів слов’янських..." |
![]() |
![]() |
![]() |
Monday, 23 May 2022 20:30 | |||
Богослужіння очолив проректор з навчальної частини о. Роман Андрійовський у співслужінні духівників семінарії о. Йосифа Бабія, о. Михайла Коліщака, о. Олега Смереки, о. Олега Чупи та префекта семінарії о. Богдана Хом’яка. По завершенню богослужбового священнодійства відбулося святкове мирування. Хочеться зазначити, що протягом місяця травня після Молебня до Богородиці спільнота духовної семінарії мала можливість вкотре порозважати над чеснотами Пресвятої Богородительки. Про життям і подвиг Пренепорочної Діви Марії свої проповіді традиційно виголошували семінаристи IV-го курсу. «Прийдімо й урочисто похвальними піснями вшануймо наших просвітителів. Бо вони манною богомудрого вчення нагодували слов'янські народи, що загибали від голоду на Боже слово; їх вони просвітили, немов промінням сонця, перекладом на їхню мову Благовісти сина Грому, від якої і ми, прийнявши світло, вдячно закличмо: Радуйтеся, всехвальні Кириле і Методію!» Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|