Translate into...
Newsletter
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- 09/07 Дрогобицька духовна семінарія має нових першокурсників
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Семінарійна спільнота предстояла перед Богородицею у Биличах |
![]() |
![]() |
![]() |
Sunday, 19 June 2022 22:18 | |||
У богослужбовій каплиці о. Богдан очолив Велику Утреню, а відтак Молебень до Пресвятої Богородиці, прославленої в Билицькій іконі. Також о. Богдан разом із семінаристами та прочанами звершили Чин освячення води, після чого було окроплення свяченою водою вірних та церковних речей. Щоб очолити Архиєрейську Божественну Літургію та звернутися із пастирським словом, до с. Билич завітав Преосвященний владика Григорій (Комар), єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії. У своїй гомілії владика Григорій, перелічивши, з якими просьбами до відпустового місця прибувають прочани, зокрема, відповів на запитання, звідки бересе сили український народ: «Бо над нами є Покров Божої Матері, і це ми уже неодноразово досвідчили». Відтак архиєрей розважив над подвигом любови Героїв нашої Батьківщини. На думку архиреєрея, для української перемоги не вистарчає зброї, але потрібна довіра до Бога. Своїм ангельським співом Божественну Літургію прикрашав семінарійний хор «Оранта» під диригуванням о. Андрія Буня. Інша семінарійна братія долучилася до прощі різними служіннями. Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|