... У семінарійній спільноті відбулися реколекції
header-dds1
header-dds2
header-dds3

ВСТУПНА КАМПАНІЯ

Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
на 2024-2030 
навчальні роки

Photo Gallery

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Translate into...

Articles archive

< September 2022 >
Mo Tu We Th Fr Sa Su
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24
26 27 28 29 30    

Visits

 Погода в Україні
 
У семінарійній спільноті відбулися реколекції PDF Print E-mail
Sunday, 25 September 2022 20:51

rekolektsiyi zavershylysya 202223-25 вересня 2022 року Божого у Дрогобицькій духовній семінарії пройшли дні духовної віднови. Впродовж цих трьох днів реколектант владика Іван Кулик, єпископ Кам'янець-Подільської єпархії, зосереджував увагу на душпастирському наверненні, що має здійснитися у трьох напрямках: до Слова Божого, літургійної молитви та служіння ближнім.

Під час перших реколекційних бесід владика наголошував на важливості для священників та семінаристів роздумувати над Словом Божим. Навернення до Нього виражатиметься у "якості" молитви християнина. "Щасливий чоловік, який любить і вміє молитися, - сказав владика, - а без любові молитва стає отрутою". Реколектант заохочував до старанного приймання Слова Божого та віднаходження у Ньому своєї "перлини", свого скарбу.

Застановляючись над місцем літургійної молитви в житті священнослужителя реколектант закликав до вдумливого та належного дотримання богослужбових практик, зокрема добового кола. А "силою" нашої літургійної традиції реколектант визначив її особливу красу, яку, проте, потрібно пізнавати.

На третій день реколекцій владика розкривав суть навернення у сфері допомоги ближнім на прикладі притчі про Милосердного самарянина, а її "воплоченням" назвав Ісуса Христа. Так, як самарянин витратив свій час та кошти, і ми не маємо боятися щось відділити від себе. В протилежному випадку ми позбавляємо себе можливості отримати щось більше, а головне - не реалізовуємо своє покликання як особи.

Реколеційні бесіди перепліталися спільнотною та особистою молитвою, а також духовним читанням та роздумами над Святим Письмом.

Після завершальної реколекційної бесіди слово мав о. Мирон Бендик, ректор ДДС, який подякував владиці Івану за духовний провід під час реколецій.

Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
~ FACEBOOK:https://www.FACEBOOK.com/dds.edu.ua/
~ INSTAGRAM:https://www.INSTAGRAM.com/ddseminaria/
~ YOUTUBE:https://www.youtube.com/channel/UCE2OWYAwq2_W0juWK-EojIA