Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Великодні відвідини Кривого Рогу |
![]() |
![]() |
![]() |
Tuesday, 25 April 2023 20:36 | |||
Виїхавши в середу, семінаристи в Страсний Четвер прибули на головний залізничний вокзал. Брати одразу ж познайомилися із о. Іваном Талайлом та бр. Андрієм Розлуцьким, семінаристом Київської Трьохсвятительської духовної семінарії. Відтак брати допомагали працівникам Карітасу КР роздавати продовольчу допомогу потребуючим. А ввечері спільнотно помолилися Утреню Страстей Христових. Наступного ранку відслужили Вечірню з виставленням Плащаниці Господньої. По завершенню богослужінь брати спільно з парафіянами співали страсні пісні. Незабаром з візитацією на парафію Святого Миколая Чудотворця завітав єпископ-помічник Донецького екзархату вл. Максим Рябуха, з яким брати могли поспілкуватися у неформальній обстановці. Ввечері молилися Єрусалимську Утреню, якою розпочали молодіжні чування. У Страсну Суботу, зранку після активної зарядки, молодь (в основному учасники Пласту) у рамках Lectio Divina на основі біблійного уривку (І Кор 13) роздумували над величністю любови. За тим із будинку "Рідна хата" вирушили до храму, де помолилися Вечірню з Літургією Василія Великого. Після богослужіння брати допомогли підготувати святиню до світлого дня Пасхи, а тоді о. Іван показав семінаристам як війна торкнулася Херсонщини. У неділю Пасхи, "рано вранці", парафіяльна спільнота разом із студентами семінарії Надгробним богослужінням розпочали пасхальні моління. Після обходу навколо храму почали молитися Утреню Воскресіння, а затим Божественну Літургію Івана Золотоустого. Після Літургії відбулося освячення пасхальних кошиків. У Світлий Понеділок після Божественної Літургії розпочалася підготовка до великодніх гаївок, які відбувалися у парку Маршавцева. У гаївках взяли участь працівники Карітасу, учасники Пласту, парафіяни храму Св. Миколая Чудотворця та навіть перехожі люди. Після гаївок дрогобицькі семінаристи-місіонери попрощалися з парафіянами, новими друзями та о. Іваном та відправилися додому. Брати-семінаристи Олег та Володимир щиро вдячні ректорату ДДС та духівникові братства "Введення в храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці" за можливість пережити таїнство Пасхи спільно із греко-католиками Кривого Рогу та по-новому усвідомити масштаби і рани війни. Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|