Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Відбулась всеєпархіальна проща до Билич |
![]() |
![]() |
![]() |
Sunday, 11 June 2023 19:29 | |||
Перед Літургією були відслужені Утреня та Водосвяття, очолювані о. Богданом Хом'яком, префектом ДДС, та супроводжувані співом семінаристів. Попри несприятливі погодні умови зібралась велика кількість прочан. Зокрема, на це звернув увагу вл. Григорій у своїй проповіді на Літургії: "Ми б дуже хотіли, щоб у нашому житті не було хрестів, труднощів. Але без випробувань немає християнства. Тому Господь не забирає у нас хреста, але дає силу його нести. Сьогодні, напртклад, Він не забрав дощу, але дав нам сміливість його не налякатися. Він не дав якось вигідної дороги, але допоміг нам побороти знеохоту і прийти сюди. Такою є Божа дія. Тому, отже, святість як звершення християнського життя народжується поміж двома поглядами: Божого на нас, з одного боку, та нашого на Бога – з іншого. Ми сьогодні прийшли на цю Літургію, щоб Господь нас освятив, тому зичу усім нам цього великого дару святості, дару Духа Святого". Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|