Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Шестикурсники ДДС ознайомилися з діяльністю єпархіального Карітасу |
![]() |
![]() |
![]() |
Tuesday, 12 September 2023 17:13 | |||
Розпочали екскурсію з молитви в каплиці, яка знаходиться у приміщенні «Карітасу». Одразу після цього о. Богдан коротко представив різні напрямки діяльності фонду. Згодом браття вирушили до медичного центру імені Івана Хрестителя. «Карітас СДЄ» став першим та ініціативним засновником цього центру, який відкрив свої двері ще у 2020 році. Працівники цього відділу розповіли про медичну допомогу, яку вони надають для найбільш потребуючих верств населення та внутрішньо-переміщеним особам внаслідок воєнної агресії Росії проти України. Ознайомлення з харитативною діяльністю Карітасу продовжилося у Дитячо-молодіжному центрі «Разом Сильніші», де братам розповіли про особливості викликів сьогодення у праці з дітьми та молоддю. Також семінаристи відвідали центр соціальної реабілітації та адаптації для молоді з особливими потребами «Дивовижні долоні».
Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|