... Семінаристи вибрали собі нового декана
header-dds1
header-dds2
header-dds3

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Translate into...

Articles archive

< September 2010 >
Mo Tu We Th Fr Sa Su
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 23 24 25 26
27 28 29 30      

Visits

 Погода в Україні
 
Семінаристи вибрали собі нового декана PDF Print E-mail
Wednesday, 22 September 2010 17:47

У вівторок, 21 вересня 2010, в день свята Різдва Пресвятої Богородиці в актовому залі Дрогобицькій Духовної Семінарії відбулася конференція, в якій взяли участь ректорат і семінаристи. На початку, отець Григорій Комар, проректор семінарії, наголосив на тому, що присутні зібралися для того, «щоб, поглянувши назад, визначитися з напрямком вперед», а також ще раз привітав братів першокурсників у семінарійній спільноті наголосивши на потребі підтримували добре ім’я семінарії та своїми стараннями робити її ще кращою.
Після ознайомлення семінаристів з правилами семінарійного уставу відбувся розподіл відповідальних за різні служіння. 

Було обрано старостів курсів, архидяка семінарії, відповідальних за спорт, «Цікаві зустрічі», «Хроніку семінарії» та фотографа.
Згодом, після вирішення всіх організаційних питань, о. Григорій від імені семінаристів і ректорату подякував бр. Петру Сюську за сумлінне виконання обов’язків декана семінарії. Після цього брати 2-6 курсів отримали виборчий бюлетень, в який вписали ім’я свого кандидата в декани. Комісія по підрахунку голосів складалася зі старостів всіх курсів та ще діючого декана бр. Петра. Після підрахунку голосів було оголошено, що новим деканом став брат Андрій Мельничук, студент 5 курсу. Отець проректор затвердив вибір і благословив новообраного декана, побажавши, щоб його праця принесла рясні плоди, а він, щоб був чесним та відповідальним у свому служінні на користь семінарійної спільноти. Семінарійна братія заспівала новому декану: «Многая літа», а він у своєму подячному слові сказав, що буде старатися гідно виконувати своє нове служіння: «Так, щоб ті хто не мали на думці голосувати за мене, вкінці року змінили свою думку». Бр. Андрій також попросив про молитовну підтримку з боку братів та ректорату.
Зі співом Аксіос (Достойний), за семінарійною традицією новий декан був посаджений на свій символічний трон (пеньок) та винесений перед стіни семінарії, де ціла семінарійна спільнота зробила фото напам'ять.

 Див. фоторепортаж про подію