Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Постриг нових членів Братства "Введення в храм Пресвятої Богородиці" [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Sunday, 04 December 2016 20:19 | |||
Новопостриженими братчиками стали 4 другокурсники і 1 третьокурсник. Після спільної фотографії, братська спільнота відправилась на святковий обід. Під час трапези відбувся святковий концерт, в якому взяли активну участь члени Братства та запрошені гості. Першими, хто потішив публіку духовними піснями, став семінарійний вокальний ансамбль. Наступним учасником був семінарійний гурт "Quo Vadis". Родзинкою програми став виступ викладача церковного співу о. Андрія Буня та його дітей, які продемонстрували свій талант гри на музичних інструментах. Також брати мали змогу переглянути відео, в якому була висвітлена діяльність Братства за останній рік. З привітальним словом до братчиків звернувся учасник Львівського Братства Маркіян Паньків, та заступник голови Київського Братства Михайло Крамар. Відтак слово взяв голова Братства Микола Германович, який разом з владикою Григорієм вручив новопостриженим братчикам пам`ятки вступу. Владика подякував усім присутнім за чудову атмосферу, і побажав братчикам плідної праці. А завершенням святкування став вечірній акафіст свята Введення, який відслужив владика Григорій. Див.фоторепортаж:
|