Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Звітно-виборчі збори Братства "Введення в храм Пресвятої Богородиці" [ФОТО] |
Saturday, 10 December 2016 16:37 | |||
9 грудня 2016 року в Дрогобицькій духовній семінарії відбулись звітно-виборчі збори Братства "Введення в храм Пресвятої Богородиці". Перед засіданням було відслужено молебень до Пресвятої Богородиці, який очолив духівник братства владика Григорій (Комар). А опісля усі перейшли в актовий зал, щоб проаналізувати і підвести підсумки діяльності Братства протягом цілого року, а також вибрати нову управу. Першим виступив голова Братства Микола М. Германович, який подав результати діяльності Братства за цей рік, та подякував братчикам за ревне та старанне служіння. До слова були запрошені заступник голови, секретар, скарбник і відповідальний за місії, кожен з яких представив становище справ у своїй ділянці роботи. А відтак розпочались вибори нової управи. Голосування було проведено шляхом підняття рук. Участь у виборах мали право брати лише діючі члени Братства. За підсумками голосування головою Братства було обрано бр. Євгена Карпінця (4 курс). Заступником став бр. Андрій Мелешко (4 курс), секретарем - бр. Іван Гавриляк (3 курс). Скарбником - бр. Петро Горічко (5 курс). Відповідальним за місії залишився бр. Юрій Шумик (5 курс). А відповідальним за капличку Братства став новопострижений бр. Тарас Фаль. По завершенні виборів владика Григорій благословив нових членів управи, і побажав їм успіхів у своєму служінні. Див.фоторепортаж:
|