Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Великдень на Полтавщині [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Friday, 28 April 2017 15:36 | |||
Ввечері, у Чистий четвер, семінаристи вирушили поїздом зі Львова до Полтави. Прибувши до смт. Білики отець із братами вирушили до храму, щоб приготовити його до богослужінь. Опісля було відслужено Єрусалимську Утреню. Наступного дня, у Страсну суботу, відбулося освячення пасок, спершу на матірній парафії в Біликах, а потім у сусідніх селах. Відтак пізно ввечері у парафіяльному храмі пророка Іллі відбулись Надгробне з обходом навколо Церкви, а опівночі, 16 квітня, Воскресна Утреня та Божественна Літургія. В неділю зранку отець зі семінаристами вирушили на дочірню парафію в село Пригарівка, де була відслужена Божественна Літургія з освяченням пасок. Це богослужіння стало завершальним на цих Пасхальних місіях для братів, після якого вони мали можливість відпочити та поспілкуватися з отцем. А відтак нічним поїздом братія вирушила додому. Брати висловлюють подяку владиці Григорію (Комару), Братству «Введення в храм Пресвятої Богородиці» за надану можливість відвідати місійні терени, а також отцю Роману Валявці, який прийняв гостинно семінаристів до своєї домівки, і всім парафіянам за спільні молитви, які були піднесені до Господа. Див.фоторепортаж:
|