Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Місійне служіння семінаристів у м. Липовець [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Monday, 01 May 2017 14:39 | |||
Опісля помолились з греко-католицькою громадою міста. На жаль, у Липовці поки що немає нашої церкви, тому всі богослужіння проходили у місцевому костелі Непорочного Зачаття. Окрім молитви, брати допомагали підготувати костел до свята, а також мали незабутню прогулянку вулицями міста з історичними коментарями отця Василя. Великоднє богослужіння розпочалося о 3-й годині ночі. Люди з кошиками у руках ринули до церкви. Кульмінацією стало ранкове великоднє посвячення пасок на подвір’ї. Після святкового сніданку брати вирушили до Вінниці на потяг. По дорозі вони стали учасниками Вінницької гаївки, яка відбувалася при місцевому греко-католицькому храмі. З новими враженнями і великодньою радістю семінаристи повернулись додому. Брати висловлюють щиру подяку владиці Григорію (Комару), Братству "Введення в храм Пресвятої Богородиці", а також ректорату ДДС за надану можливість послужити вірним на місійних теренах. Див.фоторепортаж:
|