Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Брати-місіонери з ДДС відвідали Кривий Ріг з пасхальною місією |
![]() |
![]() |
![]() |
Friday, 21 May 2021 17:21 | |||
будинок, в якому розташована каплиця, а також приміщення для молоді. Відслуживши Вечірню з Літургією Василія Великого, отець Іван організував з дітьми із «Пласту» посадження дерев на території каплиці. Вечером служили Утреню Страстей Христових. У п’ятницю після виставлення Плащаниці разом із дітьми дивилися фільм «Страсті Христові» та коротко подискутували про фільм. Пізніше ввечері співали Єрусалимську Утреню. У суботу служили Вечірню з Літургією Василія Великого після чого прибирали капличку. І вже у неділю 2 травня о 7.00 годині зранку почались Великодні Богослужіння, після Утрені і Служби Божої було освячення пасхальних кошиків. Після святкової трапези семінаристи мали змогу разом із пластунами відвідати парк за околицями міста. У понеділок після Літургії проводили гаївки у парку, де було чимало дітей та дорослих. І вже ввечері о 22.30 отець провів їх до поїзда. Так закінчились цьогорічні великодні місії дрогобицьких семінаристів. Брати-місіонери щиро дякують духівнику братства «Введення в храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці» владиці Григорію Комару та ректорату нашої семінарії за можливість послужити нашим братам та сестрам з Донецького екзархату. Не можна не скласти подяку на руки отця Івана Талайла, який привітно прийняв наших семінаристів. Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|