Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Концерт семінарійного хору "Оранта" у древньому м.Самборі [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Tuesday, 19 April 2011 20:07 | |||
![]() В Самбірському Органному залі дрогобицький семінарійний хор представив до уваги численної публіки декілька своїх мистецьких доробків, деякі з яких прозвучали вперше. Присутні із захопленням слухали духовні твори у виконанні «Оранти», деякі з яких виконувались вперше. Окремі композиції «Оранти» прозвучали у супроводі оркестру вихованців Дрогобицького державного музичного училища ім.В.Барвінського. Поряд з хором «Оранта» у концерті також взяв участь Народний камерний хор «Gratia» (кер. О.Кінаш).
Нагадаємо, що духовна мистецька акція «Тобі, Господи!» відбувалася за підтримки Самбірської міської ради, управління культури і освіти міської ради та Самбірського училища культури. Впродовж декількох неділь акція об’єднала у виступах багато хорових та музичних колективів Львівської області, викликавши жвавий інтерес у жителів древнього міста, бо концертна зала завжди була переповнена. 20 березня (неділя) о 16.00 - відкриття духовної мистецької акції «Тобі, Господи!». В концерті «Вгору піднесім серця!» взяли участь самбірські хорові колективи «Світанок» (Л.Мигалик), «Sursum Corda» (Х.Гусар), «Благовіст» (Н.Іваник).
23 березня (середа) о 15.00 - концерт «Осанна». Співали два чоловічі колективи: Самбірський хор хлопчиків «Кобзарик» (Т.Стоянська) та муніципальний камерний чоловічий хор «Боян Дрогобицький» (П. Гушоватий). 27 березня (неділя) о 16.00 - концертна програма «Вічне світло», у якій ви зможете порамках якого відбулося представлення реквієм Ґабріеля Форе у виконанні камерного хорового ансамблю «Aqua Vita» (Д.Василик). 30 березня (середа), о 15.00 до органного залу з програмою «Співаймо Богові» завітала Народна хорова капела Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка «Gaudeamus» (Ст. Дацюк). 3 квітня (неділя) о 16.00 - дрогобицькі колективи «Aqua Vita» (Д.Василик) та «Маеstro» (В.Довгошия), які представили програму духовної музики «Благослови, душе моя, Господа». 6 квітня (середа) о 15.00 в духовній мистецькій акції «Тобі, Господи!» виступили гості з Тернопільської області: Народний камерний хор «Brevis» (В.Максимлюк), Народний жіночий вокальний ансамбль «Веснянка» (О.Слободян) та чоловічий квартет «Будьмо!» (О.Слободян). 10 квітня (неділя) о 16.00 відбувся концерт «Тобі співаємо», у якому виступили Народний жіночий хор Самбірського народного дому «Червона калина» (Д.Василик) та Народний чоловічий хор Хирівського народного дому «Стривігор» (А.Бербих). 17 квітня (неділя) о 16.00 - закриття духовної мистецької акції «Тобі, Господи!». У завершальному концерті «Будь ім’я Господнє!» взяли участь Народний камерний хор «Gratia» (О.Кінаш) та хор «Оранта» Дрогобицької духовної семінарії блаженних священномучеників Сиверина, Якима та Віталія, єромонахів дрогобицьких (о.Андрій Бунь). Див. фоторепортаж про подію:
|