ВСТУПНА КАМПАНІЯ
Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
- Інформація для вступників
- необхідні документи та вимоги - Пам'ятка вступникові
- Прийом документів
- З 1 червня по 3 липня 2026 з 11.00 по 15.00 год. (вул. Д. Галицького, 2 у м. Дрогобичі) - Вступні випробування
- 6-7 липня 2026 - Додаткова інформація - admin@dds.edu.ua,
0677751520
РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Найпопулярніше
- Особистий фронт: яка моя роль у цій війні?
- Відносини працедавця і працівника у світлі християнського віровчення
- Ощадність (ефективність) використання економічних ресурсів
- Економічний розвиток і Боже покликання людини
- Людина є те, що вона їсть – молода людина і сучасна культура споживацтва
- Монах, який продав свій «Феррарі»
- Грошові валюти у Святому Письмі
| Семінаристи взяли участь у відкритті пам'ятного знаку та скверу Героям Небесної Сотні [ФОТО] |
|
|
|
| Неділя, 04 червня 2017 16:34 | |||
|
Розпочалась урочиста церемонія відкриття та освячення з панахиди за загиблими героями на Майдані. Очолив богослужіння владика Григорій (Комар). У своїй проповіді єпископ закликав присутніх не відступати перед загрозою, яка нависла над українським народом, а йти до кінця, захищаючи українську землю та пам'ятаючи про тих, хто поклав своє життя за наше майбутнє. Див.фоторепортаж:
|






