Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Вийшов третій випуск "Наукових записок ДДС" |
![]() |
![]() |
![]() |
Friday, 11 May 2018 14:20 | |||
крім переліку тем дипломних робіт, захищених випускниками ДДС у 2017, міститься літургійна служба покровителям семінарії преподобним священномученикам Северину, Якиму та Віталію, ієромонахм дрогобицьким, підготована семінарійною спільнотою для подальшої апробації компетентною церковною владою згідно з існуючими в УГКЦ канонічними приписами. Цей скромний доробок Дрогобицької духовної семінарії можна вважати дарунком мирянам, монашеству і духовенству Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ, яка у 2018 р.Б. сповнює свій 25-ій ювілей, адже дрогобицькі преподобні священномученики є, за словами її першого єпископа Юліяна (Вороновського), її «заступниками й опікунами», «молільниками за нас», а також, як висловився владика Ярослав (Приріз) у своєму Ювілейному посланні з нагоди 25-ліття СДЄ, «свідками та вчителями віри для теперішніх і прийдешніх поколінь». Див. зміст:
|