Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Електронні книги
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
У Дрогобицькій семінарії відбувся чемпіонат з шахів [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Saturday, 30 November 2019 15:45 | |||
Розпочався захід з молитви, яку очолив префект семінарії о. Роман Копач. У своєму вступному слові отець привітав усіх присутніх, побажавши гравцям хорошого настрою та доброго проведення часу. Відтак потиснувши одне одному руки брати розпочали гру. Впродовж турніру між братами велася напружена боротьба і до останнього туру інтрига не згасала. За підсумками змагань у запеклій боротьбі кубок чемпіонів з шахів виборов бр. Микола Цмоканич (2 курс), який набрав максимальну кількість балів – 9 очок. Віце-чемпіоном турніру і срібним призером став бр. Назар Городиський (3 курс) – 8 очок, який зазнав лише однієї поразки від чемпіона. Відтак в його активі срібло. Замкнув трійку призерів бр. Ростислав Тустанівський (6 курс), який набрав 6 очок. По завершенні чемпіонату відбулося нагородження призерів змагань переносним кубком, грамотами та цінними призами. Префект семінарії подякував судді за проведення турніру, висловивши надію на подальшу співпрацю, а також виразив слова подяки братам за чудову гру та побажав подальших успіхів у цьому виді спорту. Див.фоторепортаж:
|