Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Семінаристи взяли участь у святкуванні 30-ліття виходу УГКЦ з підпілля [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Wednesday, 04 December 2019 17:36 | |||
У своїй проповіді владика Гліб посилався на євангельський уривок свята (див. Лк 10, 38-42; 11, 27-28). Проповідник закликав зростати кожного з нас до святості, подібно як це в свій час зробила Марія, яка була готова прийняти Божу пропозицію стати Богоматір’ю. Разом із тим владика привітав усіх вірних храму Пресвятої Трійці з 30-ти літтям виходу УГКЦ з підпілля та поверненням храму до рідної Церкви, яке відбулося 1 грудня 1989 р.Б. Зокрема, проповідник з вдячністю згадав тих осіб, які в той час не побоялися змінити хід історії та захистити свою віру. По завершенні Літургії подячне слово виголосив владика Степан, який привітав усіх молільників зі святом та коротко охарактеризував свою місійну діяльність на території Східної України. Випускник нашої Дрогобицької семінарії о. Іван Лега, економ і протосинкел ординарія для католиків візантійського обряду в Росії, прочитав привітального листа від владики Йосифа (Верта). Наприкінці о. Тарас Гарасимчук, парох Катедральної парафії Пресвятої Трійці, подякував присутнім єпископам, священнослужителям та мирянам за спільну молитву на благо нашої Церкви. Поряд із цим о. Тарас з благословення владики Ярослава (Приріза), єпарха Самбірсько-Дрогобицького, підготував книгу намірень до блаженної пам’яті Юліана (Вороновського), першого єпарха Самбірсько-Дрогобицького, в якій кожен може залишити своє прохання до нього. Наприкінці владика Гліб прочитав молитву за прославу владики Юліана та разом з владиками Степаном та Григорієм залишили у книзі своє намірення. Урочисте богослужіння завершилось Многаліттям та молінням за Україну "Боже Великий, Єдиний".
Див.фоторепортаж:
|