Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Семінаристи відвідали круглий стіл на тему: «УГКЦ. Історія і виклики сьогодення» [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Thursday, 05 December 2019 21:27 | |||
Першу доповідь виголосив о. д-р Тарас Бублик, науковий співробітник інституту історії Церкви, старший викладач УКУ. Науковець розповідав про події Львівського псевдособору 1946 року, який був скликаний у Львові згідно з планом НКВС СРСР із ліквідації Української Греко-Католицької Церкви. Наступним доповідачем був випускник нашої семінарії п. ліц. Юрій Мартинюк, старший викладач УКУ, який поставив акцент на сучасних викликах нашої Церкви. Заключну доповідь виголосив о. д-р Юстин Бойко, ієромонах Святоуспенської Унівської Лаври, який заторкнув роль ЗМІ у житті Церкви, наводячи аргументи з власного досвіду. По завершенні кожної доповіді слухачі мали змогу задати спікерам питання. Відтак після останньої доповіді о. Тарас Гарасимчук висловив щирі слова подяки доповідачам та усім, хто долучився до цієї події. Див.фоторепортаж:
|