Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Завершення навчального року в Дрогобицькій духовній семінарії [ВІДЕО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Sunday, 26 June 2022 08:44 | |||
Особливим цей день став для 10 юнаків, які завершили навчання в Дрогобицькій духовній семінарії, бо наприкінці Літургії вони отримали від ректора дипломи, а з рук преосвященного Ярослава нижчі свячення (свічконосця, читця-співця і піддиякона). Під час Божественної Літургії владика уділив дияконські свячення Юрію Бойчуку, випускнику Дрогобицької духовної семінарії 2021 р.Б. Звертаючись до семінарійної спільноти та гостей, владика Ярослав привітав колишніх семінаристів з закінченням навчання, а також подякував всім, хто спричинився до їх приготування до священства, а зокрема ректорату, викладачам та родинам випускників. Владика, зокрема, сказав: "Впродовж цих шести років тут, у семінарії, богослужбово і академічно семінаристи приготовлялися до отримання дару священства - дару, який походить не від людини, а від Бога.. Вже через короткий час Бог може їх покликати до великої відповідальності: вже не сісти за лавку академічного навчання, а стати на кафедрі мудрості і бути провідником безсмертних людських душ, стати предтечею, вказуючи на Господа, Який гряде... Як потрібний сьогодні, в часі війни, такий душпастир!". На завершення молитовного дійства митрофорний протоієрей доктор Мирон Бендик, ректор Семінарії, висловив подяку преосвященному владиці Ярославу та звернувся з напутнім словом до випускників. Насамкінець відбулася святкова трапеза, під час якої звучали подічні слова випускників та їх родичів і вітання та побажання настоятелів.
Проповідь Владики Ярослава (Приріза), Єпископа Самбірсько-Дрогобицького:
|