Translate into...
Newsletter
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- 09/07 Дрогобицька духовна семінарія має нових першокурсників
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Секстет дрогобицьких семінаристів заспівав на благодійному концерті [ВІДЕО] |
Sunday, 03 July 2022 18:19 | |||
1 липня 2022 р.Б. секстет дрогобицьких семінаристів взяв участь у благодійному концерті зі збору пожертв. Захід відбувся у дворику Дрогобицької ратуші, де зібралися жителі міста Дрогобича та особи, які з огляду на повномасштабну російську збройну агресію вимушено перебувають на теренах Дрогобиччини. Секстет семінаристів (склад: Василь Коваль, Роман Ковівчак, Юрій Мацібора, Дмитро Витівський, Максим Качала, Богдан Фединяк) представив зібраній публіці та онлайн-глядачам кільканадцять вокальних композицій. Серед релігійних гімнів прозвучало "Отче наш", "Світе тихий", "Благослови, душе моя, Господа", "Богородице, до Тебе нині прибігаємо", "Боже Великий, Єдиний", "От юности моєя". Крім цього прозвучала в'язанка українських народних пісень та інших відомих композицій ("Я залишаюсь на війні", "Пісня буде поміж нас", "Плине кача", "Ти повір...", "Ой у лузі Червона Калина"). Нижче публікуємо відеозапис фрагмету з виступу семінаристів. Інші вокальні композиції шукайте на Ютуб-каналі Дрогобицької духовної семінарії.
Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|