Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Розпочалося навчання у Малій семінарії та на Підготовчих курсах |
![]() |
![]() |
![]() |
Saturday, 16 September 2023 08:52 | |||
До слухачів Підготовчих курсів вступне слово мав о. Богдан Хом'як, префект ДДС, давши певні поради юнакам та побажавши інтелектуального та духовного зростання впродовж занять. Семінарист VI курсу Дмитро Голик особливо привітав хлопців, що тільки-но вступили на перший курс Малої семінарії, розповівши, що саме чекає юнаків впродовж трьох років. Нагадуємо, що навчання на Підготовчих курсах і у Малій семінарії є безкоштовним. До сформованих груп ще можна приєднуватися. У Малій семінарії можуть навчатися учні 7-10 класів середньоосвітніх навчальних закладів. Метою цих занять, які проводять семінаристи старших курсів Дрогобицької семінарії, – допомогти розпізнати підлітку покликання до Священства та збагатитися знаннями із різних дисциплін, яке допоможе не лише при вступі в «Велику» семінарію, але й розширить світобачення молодої особи. Кожної пʼятниці уроки розпочинаються о 15:30 і тривають до 18:00. Основним завданням нашої Малої семінарії є допомогти юнакові зробити вільний вибір свого майбутнього та виховувати його до життя у спільноті; ввести його у молитовне й таїнственне життя; ознайомити зі Святим Письмом, Катехизмом, літургікою та церковною історією. Після закінчення навчання видається Свідоцтво про закінчення Малої семінарії. Завданням Підготовчих курсів є надати майбутнім абітурієнтам знання, необхідні для вступу до семінарії. На ці курси приймаються особи чоловічої статі віком від 16 до 29 років. Приєднатись до числа слухачів підготовчих курсів можна у будь-який момент
|