Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Семінарійний хор супроводжував урочистості з нагоди освячення памʼятника митр. Володимиру Стернюку |
![]() |
![]() |
![]() |
Tuesday, 03 October 2023 14:42 | |||
Після Вечірні вл. Ярослав, зокрема, сказав: "Ми сьогодні розпочали величне свято Покрову Пресвятої Богородиці, яке показує нам, що на богослужіннях єднається земна та небесна Церкви. Тому ми, український народ, збираємось сьогодні у храмах, аби помолитись за заступництво Божої Матері, яка своїм покровом захищає наше українське військо". Опісля на подвір'ї храму відбулося освячення пам'ятника митр. Володимиру Стернюку. Кир Ігор Возняк у своєму завершальному слові сказав так: "Дякуємо Богові за те, що зволив урочисто сповнити відкриття цього пам'ятника. Митрополит Володимир, мабуть, не очікував впродовж свого життя стати свідком стількох карколомних подій, зокрема, переживши дві Світові війни. Однак, всі ці події він прийняв за Божу волю та попри все намагався якнайкраще дбати за свій народ. Тому будьмо йому вдячні за цю велику послугу, яку він вчинив для Бога, Церкви і для нас з вами". Попередня Вечірня з Литією звершувалася з нагоди свята євангелиста Йоана. Більше за посиланням: http://dds.edu.ua/ua/news/2875-vechirnya-z-lytiyeyu-naperedodni-svyata-yevanhelysta-yoana-2024.html
Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|