РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 14/09 Семінаристи помолилися Вечірню та Утреню з нагоди празника Воздвиження Хреста Господнього
- 10/09 Шестикурсники відвідали єпархіальний Карітас
- 07/09 Молитовне святкування Різдва Пресвятої Богородиці
- 07/09 Розпочалось навчання у Малій семінарії та на Підготовчих курсах
- 06/09 Студенти 6-го курсу ознайомилися з особливостями душпастирського служіння серед безхатченків
Найпопулярніше
- Іван Підлубний, «Гріх і покаяння у творі преподобного Івана Ліствичника "Ліствиця"» (науковий керівник – о. д-р. Роман Федько, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- Богдан Огоновський, «Роль Князя Костянтина-Василя Острозького в унії Київської Митрополії з Римським Апостольським Престолом» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент – о. д-р Роман Андрійовський)
- Богдан Піддубний, «Роль батька у сім’ї на основі книги Юзефа Августина "Бути батьком"» (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- О. Михайло Зубрицький – літописець бойківського краю
- Микола Прунчак, «Етика подружнього життя в Ісламі» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Незалежність як особова зрілість
- Актуальність поеми «Мойсей» Івана Франка у сьогоденні
Єухологїонъ си єсть Трєбникъ къ строєнїю стыхъ Таинъ и иныхъ сщеннодійствїй или Обрядовъ црковныхъ |
Сторінки: 384
Бібліотека: Оцифрована спадщина
Рік: 1876
Link:
Завантажити
|
|
Візитів: 98620 | |
Опис
Це друге виправлене видання Требника вийшло в 1876 у м. Перемишлі в типографії при катедральному храмі Різдва Йоана Хрестителя. Підготоване воно стараннями о. Григорія Шашкевича (прибл.1809 - 18.08.1888), архипресвітера Перемишльського клиросу, і за благословенням преосвященного Йоана (Ступницького), Єпископа Перемишльського, Самбірського і Сяноцького. У вступі до другого видання пояснено, що цей Требник був складений згідно з постановами Замойського Синоду 1720 р. і вперше був виданий в 1739 р. в Унівському монастирі за благословенням преосвященного Атанасія (Шептицького), Митрополита Київського і всієї Русі, а потім багаторазово перевидавався, зокрема знову у 1844 у м. Перемишлі за благословенням преосвященних Михаїла (Левицького), Митрополита Галицького, та Йоана (Снігурського), єпископа Перемишльського. Складається цей Требник з чотирьох частин: 1. Загальні благословення і моління, що всенародно звершуються в Церкві; 2. Благословення церковних речей; 3. Окремі благословення людей; 4. Окремі благословення речей. |
|
Дата: Середа, 28 грудня 2011 14:53
|