РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 14/09 Семінаристи помолилися Вечірню та Утреню з нагоди празника Воздвиження Хреста Господнього
- 10/09 Шестикурсники відвідали єпархіальний Карітас
- 07/09 Молитовне святкування Різдва Пресвятої Богородиці
- 07/09 Розпочалось навчання у Малій семінарії та на Підготовчих курсах
- 06/09 Студенти 6-го курсу ознайомилися з особливостями душпастирського служіння серед безхатченків
Найпопулярніше
- Іван Підлубний, «Гріх і покаяння у творі преподобного Івана Ліствичника "Ліствиця"» (науковий керівник – о. д-р. Роман Федько, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- Богдан Піддубний, «Роль батька у сім’ї на основі книги Юзефа Августина "Бути батьком"» (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- О. Михайло Зубрицький – літописець бойківського краю
- Микола Прунчак, «Етика подружнього життя в Ісламі» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Незалежність як особова зрілість
- Актуальність поеми «Мойсей» Івана Франка у сьогоденні
- Василь Хомин, «Боротьба з пристрастю гніву та здобуття чесноти лагідності у творчості Євагрія Понтійського (+399)» (науковий керівник – о. д-р Олег Чупа, рецензент – о. д-р Віталій Лесняк)
Чинности и Рішеня руского провинціяльного Собора в Галичині, отбувшогося во Львові въ році 1891 |
Категорія:
Проект "Оцифрована спадщина" > Канонічне право
Бібліотека: Оцифрована спадщина
Рік: 1896
Link:
Завантажити
|
|
Візитів: 91085 | |
Опис
У другій половині XIX століття виникла необхідність скликати синод УГКЦ, що не скликався з часів Замойського Синоду (1720). Не в останню чергу це була спричинене так званим “обрядовим” рухом: в літургійне служіння ввійшло багато латинських практик, тому була потреба впорядкувати всі ці зміни, повернути обряду властивий вигляд та ввести однообразність. Також була потреба встановити певні правила церковного життя для подальшого розвитку нашої Церкви. Цим і зайнявся Львівський собор, який відбувався у вересні-жовтні 1891 р. В синоді взяли участь митрополит Сільвестр (Сембратович), Перемиський єпископ Юліан (Пелеш), Станіславівський єпископ Юліан (Куїловський) і 156 священиків (Львівської, Перемиської та Станіславівської єпархій). Собор видав декрет у 15 пунктах - щодо віри, Святих Тайн, благословення народного культу, церковної ієрархії, виховання духовенства і монашества, постів, похоронів, церковних судів, єпархіальних синодів, церковних маєтків. Вони й містяться у запропонованій книзі, котра вийшла друком у Львові у 1896 р. |
|
Дата: Четвер, 29 вересня 2011 12:35
|