... Семінаристи відвідали виставку іконописних робіт [ФОТО]

< лютого 2013 >

Семінаристи відвідали виставку іконописних робіт [ФОТО] PDF Друкувати Електронна адреса
П'ятниця, 08 лютого 2013 21:36

8 лютого 2013 р. Б. о 16:00 у м. Дрогобичі, на вул. Гончарській, 11 відкрилася виставка іконописних робіт на факультеті Церковного мистецтва Інституту Пресвятої Трійці (далі ІПТ). Іконописець о. Михайло Олійник на відкриття виставки запросив і семінаристів ІІІ курсу, щоб ті, вивчаючи предмет Богослов'я Ікони, ближче ознайомились з іконою та її написанням. На виставці до уваги присутніх були представлені перші здобутки студентів факультету Церковного мистецтва ІПТ та літньої іконописної школи, яка щорічно проходить у Лаврівському монастирі, ЧСВВ.

Присутні могли ознайомитись із іконами, написаними студентами підготовчого та перших курсів, а також семінариста Івана Гарасимлюка, який навчається на І курсі факультету Церковного мистецтва ІПТ. Браття були приємно вражені, побачивши, що наша Церква має великий потенціал у розвитку української ікони та її написання. Ікони були справді дуже добре написані, не зважаючи на те, що деякі з них писалися особами, які вперше для їх написання брали до рук пензлика, не маючи жодної художньої чи мистецької освіти. Бажаємо наших юним іконописцям творчої наснаги і благодаті Святого Духа для цієї святої справи.

Див. фоторепортаж: