... В гості до семінарії завітав професор Львівського університету

< квітня 2013 >

В гості до семінарії завітав професор Львівського університету PDF Друкувати Електронна адреса
Середа, 24 квітня 2013 20:19

Професор Роман ШустУ вівторок, 23 квітня 2013 р. Б., спільноту Дрогобицької Духовної Семінарії відвідав викладач Львівського національного університету ім. Івана Франка, декан історичного факультету, професор Роман Шуст. Головною темою зустрічі, з якою ознайомлював семінаристів вельмишановний гість, була "Нумізматика, виникнення та розвиток грошових відносин". Поза тим пан Роман висвітлив і ряд інших питань.

Серед них: історія в житті священика, погляд на події з минулого України, історії з життя митрополита Андрея (Шептицького), владики Степана (Чміля), владики Юліяна (Вороновського). Владика Юліян, зокрема, запам'ятався пану Роману перш за все як втілення доброти. Ще коли владика був ректором Львівської Семінарії, пан Роман Шуст викладав там історію України.
Професор подарував для музею ряд документів (декрет блаженного Йосафата (Коциловського), німецькі паспорти, які видавались українцям в часі ІІ світової війни та інші речі).