... УМХ с. Дережичі представила семінаристам академію, присвячену пам'яті митрополита Андрея Шептицького [ФОТО]
header-dds1
header-dds2
header-dds3
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< листопада 2013 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
УМХ с. Дережичі представила семінаристам академію, присвячену пам'яті митрополита Андрея Шептицького [ФОТО] PDF Друкувати Електронна адреса
Понеділок, 11 листопада 2013 20:36

alt11 листопада 2013 р. Б. в актовому залі Дрогобицької духовної семінарії відбулась урочиста академія, присвячена пам'яті митрополита Андрея Шептицького, яку представила організація "Українська Молодь Христові" села Дережичі. За коротку годину перед очима семінаристів промайнуло життя видатного діяча нашої Церкви. 

 

"Українська Молодь Христові", яка зовсім нещодавно виникла у селі Дережичі під проводом о. Михайла Олійника та о. Ігоря Шведа, виставою вшанували пам'ять українського Мойсея. Академія була приурочена 69-літтю від дня смерті видатного митрополита та 80-літтю від заснування організації УМХ. Юні та творчі юнаки й дівчата дали можливість семінарійній спільноті зануритись у бурхливе ХХ століття, в якому, попри всі труднощі і перешкоди, наша Церква досягла чи не найбільшого розквіту за всю свою історію. Цьому вона завдячує активній і наполегливій діяльності, щирій молитві і жертовній любові митрополита Андрея Шептицького. Молодь у виставі представила сповнене випробувань життя митрополита: дитинство, юність, важкий шлях до реалізації свого покликання, священниче і митрополиче служіння, батьківську опіку над своїм народом. Особливу увагу було приділено сім'ї митрополита, в якій він отримав перші зернини свого покликання і, які згодом проросли і дали щедрий плід. До речі, саме Андрей Шептицький є засновником організації УМХ.

До академії долучились своїм співом семінаристи. У їх виконанні прозвучали кілька релігійних та патріотичних пісень. На завершення УМХісти разом з братією помолились молитву за прославу слуги Божого митрополита Андрея Шептицького.

 

Див. фоторепортаж: