... Вийшов друком новий номер семінарійного "Слова"

< лютого 2014 >

Вийшов друком новий номер семінарійного "Слова" PDF Друкувати Електронна адреса
П'ятниця, 21 лютого 2014 15:27

altДочекалися! Уже цієї неділі "Слово №56" розпочне розповсюджуватись семінаристами ДДС по парафіях Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ. Цей номер "Слова" присвячений особі св. свщмч. Йосафата Кунцевича, а радше ювілею 50-ліття від перенесення його мощей до Риму, а також феномену мучеництва. За основу теми номеру взято слова із Святого Письма: "Переслідували мене - переслідуватимуть і вас" (Ів. 15, 20). Також на 40-а сторінках журналу читач зможе ознайомитись із реакцією Дрогобицької духовної семінарії на події, які зараз відбуваються на Майдані Незалежності та по всій Україні. Новинкою цього номеру є повноколірність усіх сторінок "Слова" і нова рубрика "Поезія", в якій опубліковано кілька поетичних творів семінариcтів ДДС, присвячених подіям на Майдані.

До теми номеру ввійшли такі статті:

"Мучеництво в Старому Завіті" - Микола Мисів;

"Мучеництво в перші віки християнства" - Петро Войтович;

"Апостол єдності і віри" - Андрій Козар;

"Мученик як свідок правди і віри у всі часи і сучасність: Сирія і Україна" - Юрій Ковалів;

"Що таке Канонізація і Беатифікація" - Андрій Кобільник.

На гранах часу:

Звернення Блаженнішого Святослава з нагоди Дня Соборності України;

"Українське Різдво" - о. Мирон Бендик (актуально);

"Рабів до раю не впускають" - Андрій Кітик (актуально);

"Сучасні приховані вороги християнства кличуть до нового мучеництва?" - Роман Гром (слово до молоді);

"Блаженний Миколай Цегельський і сучані приклади мучеництва" - Руслан Стецик (особистість);

"Битва за віру - битва за свободу" - п. Ігор Бриндак (Церква і кінематограф).

Подих скинії:

"Молитва - перш за все" - о. Ігор Цмоканич (духовність);

"Три славнії царі, звідки ви прийшли?" - Тарас Жеплінський (Святе Письмо);

"Мученики, або переслідувані "друзі Христа" - п. Юрій Мисів (літургіка).

На останніх сторінках часопису читач ознайомиться із творчістю семінаристів, а саме їхньою поетичною реакцію на події Майдану, також дізнається, що нового відбулось у семінарії за ці три зимові місяці і матиме змогу розгадати призовий кросворд, нагорода за правильні відповіді на який не заставить себе чекати. Розміщено також думки малих семінаристів щодо мучеництва.

Отже, дорогі читачі, читайте на здоров'я наше "Слово", дізнавайтесь, чим живе Дрогобицька семінарія, і діліться із нами своїми думками, надсилаючи їх на адресу часопису, електронну чи поштову. З питань придбання "Слова" просимо звертатись до своїх отців-парохів, або ж прямо до нас у Дрогобицьку духовну семінарію.