РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
В Дрогобицькій духовній семінарії розпочався 2014-2015 навчальний рік [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Вівторок, 02 вересня 2014 20:04 | |||
У своїй проповіді архиєрей, зокрема, наголосив на тому, що священство - це не вибір людини, а радше її відповідь на поклик Бога. І ця відповідь не має бути одноразовою. Говорити "так" Господу ми повинні постійно. Також владика порадив навчитись слухати Бога. Лише тоді кожен зможе успішно реалізувати себе в житті. Владика Григорій також привітав семінаристів з початком нового навчального року, закликавши їх до сумлінної праці. Також були зачитані декрети владики Ярослава, єпархіального єпископа Самбірсько-Дрогобицького, про призначення нових проректора з виховання, економа та префекта. Після Літургії відбулась одна з найторжественніших подій у житті семінаристів - освячення підрясників для 14-тьох студентів 2-го курсу. Â Див.фоторепортаж:Â
|