РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Чин всепрощення у семінарії [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Вівторок, 24 лютого 2015 15:32 | |||
З давніх часів в Церкві існує традиція у переддень Великого посту прощати усім кривдникам і просити прощення за вчинені кривди. Цей звичай є одним з важливих етапів підготовки до Великого посту, бо дозволяє очистити сумління від злоби, заздрості до ближнього, і у мирі та любові розпочати духовну мандрівку до Великодня. Брати і настоятелі Дрогобицької духовної семінарії пройшли цей етап: 22 лютого, в неділю прощення, у семінарійній каплиці відбувся Чин всепрощення. Цього недільного вечора братія, як звичайно, зібралась у храмі, щоб помолитись вечірню. Після вечірні духівник семінарії о. Степан Угрин звернувся до братів з напутнім словом на Великий піст. У своїй науці отець закликав кожного семінариста докласти всіх зусиль, щоб очиститись під час посту, називаючи його духовною "больницею". Відтак проректор з виховання о. Василь Чава розпочав Чин всепрощення. У ньому взяли участь: владика Григорій (Комар), префект семінарії о. Василь Вербіцький, о. Сепан Угрин і вся семінарійна братія. "Прости мені, брате," - звертались семінаристи один до одного. "Хай Бог простить тобі, і я прощаю,"- такою була відповідь. Примирившись одні з одними, з чистим сумлінням брати і настоятелі вступили у Великий піст. Див.фоторепортаж:
|