header-dds1
header-dds2
header-dds3

ВСТУПНА КАМПАНІЯ

Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
на 2019-2025 
навчальні роки

Фотогалерея

жертводавцям

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

Найпопулярніше

АРХІВ СТАТЕЙ

< липня 2016 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
Дрогобицька семінарія отримала нових студентів PDF Друкувати Електронна адреса
Понеділок, 11 липня 2016 15:36

Впродовж 8-11 липня 2016 р. Б. у Дрогобицькій Духовній семінарії відбулися вступні екзамени для юнаків, які виявили бажання стати на шлях підготовки до священства. Впродовж 3-ох днів приймальна комісія, до котрої з благословення Преосвященного владики Ярослава (Приріза), єпископа Самбірсько-Дрогобицького, ввійшли представники ректорату семінарії та єпархіального духовенства, проводила випробування глибини і зрілості покликання абітурієнтів, перевіряючи їхні сили і можливості.

8 липня абітурієнти писали твір на одну з трьох запропонованих владикою Ярославом тем. При оцінюванні творчих робіт приймальна комісія враховувала грамотність і глибину розкриття обраної теми. 9 липня відбувся письмовий екзамен (тести) з катехизму і літургіки, під час якого вступники повинні були відповісти на сто запитань (по 50 з кожного предмету). 11 липня під час співбесіди приймальна комісія з’ясовувала рівень духовності та інтелектуального розвитку абітурієнтів. У цей же ж день оцінювалися слухові і вокальні здібності кандидатів до навчання у семінарії. Насамкінець приймальна комісія у присутності спостерігачів від єпархіального священства підвела підсумки вступної кампанії 2016. Підраховуючи загальний бал, крім оцінок за вступні іспити та співбесіду, врахувався також середній бал атестату про закінчення повної середньої освіти або документу про вищу освіту.

За підсумками вступних випробувань на перший курс семінарії було зараховано 12 студентів. Ректор семінарії о. Мирон Бендик привітав семінаристів-першокурсників та побажав їм успіхів на шляху до священства. Ті, кому цього року не вдалось стати скмінаристами, мають змогу покращити свої знання на підготовчих курсах, які щороку організовує Дрогобицька Семінарія, адже, як показує досвід, їх слухачі мають кращі шанси при вступі, а відмінники навчання отримують додаткові 0,5 бала до здобутих під час вступних випробувань до семінарії.