... Семінарійна спільнота побувала на прем'єрі вистави "Дрогобицька Голгофа "

< березня 2017 >

Семінарійна спільнота побувала на прем'єрі вистави "Дрогобицька Голгофа " PDF Друкувати Електронна адреса
Понеділок, 06 березня 2017 21:42

alt5 березня 2017 року семінаристи Дрогобицької духовної семінарії відвідали Львівський обласний музично-драматичний театр ім. Юрія Дрогобича, де відбулась прем'єра трагедії Тараса Метика "Дрогобицька Голгофа". Вистава поставлена на основі реальних подій, взятих з життя блаженних священномучеників Северина, Якима та Віталія, які зазнали мученицької смерті від рук більшовицької влади. Саме вони були головними дійовими особами.

Варто зазначити, що виконавці трагедії до сліз розчулили глядачів, передаючи своєю майстерною грою ті моторошні події, які відбувалися в часи Другої світової війни. По завершенні вистави до слова був запрошений владика Ярослав (Приріз), єпарх Самбірсько-Дрогобицький, який висловив щиру подяку усім тим, хто долучився до цього театрального шедевру.

Постановка здійснена за сприяння Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ (Дрогобицький деканат), Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА та Дрогобицької міської ради.