... У семінарії відбувся тренінг "Зцілитися від корупції" [ФОТО]
header-dds1
header-dds2
header-dds3

ВСТУПНА КАМПАНІЯ

Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
на 2020-2026 
навчальні роки

Фотогалерея

жертводавцям

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< квітня 2018 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
24 25 26 27 28 29
30            

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
У семінарії відбувся тренінг "Зцілитися від корупції" [ФОТО] PDF Друкувати Електронна адреса
Понеділок, 23 квітня 2018 20:48

alt23 квітня 2018 року в актовому залі Дрогобицької духовної семінарії відбувся тренінг на тему "Зцілитися від корупції". Доповідачем даного тренінгу був п. Петро Дарморіс, який є ліценціатом богослов'я в галузі суспільної етики та християнського суспільного вчення (завершив студії Лювенського католицького університету в Бельгії), та головою Центру протидії корупції УГКЦ. Допомагала у презентації лекції п. Петрові асистент проектів Центру п. Анна Трач.

 

Розпочався захід представленням гостей проректором з навчальної частини о. Романом Андрійовським. Відтак до слова був запрошений п. Петро, який у вступному слові ознайомив братів з явищем корупції, розповівши про його походження та проблематику в нашому суспільстві, адже ця зловісна недуга стала для багатьох буденністю.

Доповідач детально описав класифікацію корупції, розповідаючи про хабарництво, шахрайство, прояви неналежного користування чужим, непотизм (так зване "кумівство"), види зловживання владою або ж посадовим становищем. Зі слів п. Петра основною причиною корупції є жадібність та ставлення власних інтересів вище спільного блага.

Далі йшла мова про морально-етичні засади протидії корупції та про моральність людського вчинку. Опісля були озвучені корисні поради для семінаристів, як майбутніх душпастирів, у боротьбі з цим ганебним явищем, які вони зможуть застосувати під час сповіді, проповіді та катехитичної діяльності. Наприкінці презентації п. Петро розповів про способи боротьби з корупцією у буденному житті. Відтак кожен семінарист отримав від гостей матеріал тренінгу "Подолання моральної недуги корупції".

По завершенні тренінгу о. Роман висловив щиру подяку гостям за цікаве представлення та подарунки, побажавши подальшого розвитку Центру протидії корупції УГКЦ.

Див.фоторепортаж: