РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Семінаристи побували в театрі ім. Марії Заньковецької [ФОТО] |
Понеділок, 30 квітня 2018 19:48 | |||
29 квітня 2018 року студенти Дрогобицької духовної семінарії побували на прем'єрі вистави "Марія Заньковецька" у Національному академічному українському драматичному театрі ім. Марії Заньковецької у Львові. Під час самого перебування в столиці Галичини семінаристи мали змогу погуляти по місті. Одразу по прибутті до Львова браття відвідали музей «Реліквії єврейського світу Галичини». Під час драматичного дійства брати насолоджувалися неперевершеною грою акторів. Семінаристи дізналися багато цікавих фактів із життя відомої української актриси та театральної діячки Марії Заньковецької. Брати втомлені, але повні позитивних і незабутніх вражень, повернулись до семінарії, щоб здобувати нові знання та духовно збагачуватись.
|