РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Випускний у Дрогобицькій духовній семінарії [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Субота, 16 червня 2018 15:02 | |||
В урочистому богослужінні взяли участь випускники семінарії разом зі своїми родичами та знайомими. У гомілії єпископ поставив випускникам у приклад особу Пресвятої Богородиці, наголосивши, що у своєму служінні священик має її наслідувати, зокрема через молитву і покору. Наприкінці Божественної Літургії випускники семінарії отримали з рук преосвященного Ярослава нижчі свячення (свіченосця, читця-співця та піддиякона). Єпископ подякував усім, хто причинився до духовного та інтелектуального виховання цьогорічних випускників. Ректор семінарії, о. Мирон Бендик, подякував владиці Ярославу за постійну турботу та опіку над семінарією. Під час святкової трапези настоятелі, викладачі та батьки побажали своїм вихованцям: "В добру путь, випускники!", а тепер вже колишні семінаристи подякували усім, хто вніс свій вклад у їх інтелектуальний та духовний зріст.
Див.фоторепортаж:
|