РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Електронні книги
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Семінарійна спільнота молитовно пом'янула загиблих Героїв Небесної Сотні [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Четвер, 21 лютого 2019 17:50 | |||
Розпочалось пам'ятне віче з поминальної Панахиди, яку очолив о. Іван Паньків, Дрогобицький декан, у співслужінні священиків Дрогобицького деканату. Брати-семінаристи супроводжували богослужіння співом. Завершився захід урочистим покладанням квітів до пам’ятного знаку. Цього ж дня біля Катедрального храму Пресвятої Трійці була відслужена Панахида, яку очолив владика Григорій (Комар), єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії, у співслужінні чисельного духовенства. У своїй проповіді владика Григорій закликав молільників вшанувати та зберегти у пам'яті подвиг тих людей, які поклали своє життя за гідне майбутнє нашої країни. "Ці люди стали Героями, які зруйнували рабську свідомість старої людини, посадивши зерно свободи, яке стало плодом самобутнього вільного народу", - зазначив єпископ. Див.фоторепортаж:
|