РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- 09/07 Дрогобицька духовна семінарія має нових першокурсників
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Дрогобицькі семінаристи побували на гірськолижному комплексі [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Четвер, 13 лютого 2020 22:11 | |||
По прибутті до гірськолижного курорту «Плай», який розташований поблизу с. Плав'є у Сколівському районі, подорожніх радо зустрів капелан гірськолижного курорту та випускник Дрогобицької духовної семінарії о. Володимир Олексяк. Перед активним відпочинком семінаристи спільно із прихожанами храму помолились Святкову Божественну Літургію, яку провадили отці Василь та Володимир. У своїй проповіді о. Василь розповів історію значенням празника Трьох святителів –Василія Великого, Григорія Богослова та Івана Золотоустого, а відтак застановив актуалізувати зусилля цих великих мужів у нашому житті. Наприкінці Літургії священнослужителі обмінялися теплими спогадами про спільні семінарійні роки, коли о. Володимир був студентом, а о. Василь – його префектом. На завершення отці привітали всіх іменинників та зробили спільну світлину. Опісля брати із задоволенням провели час, насолоджуючись неперевершеною красою місцевих краєвидів та катанням на лижах. Семінаристи висловлюють щиру подяку ректорату семінарії, о. Володимиру Олексяку та керівництву гірськолижного курорту «Плай» за сприяння у здійсненні цієї поїздки. Див.фоторепортаж:
|