РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- 09/07 Дрогобицька духовна семінарія має нових першокурсників
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Преосвященний владика Ярослав освятив підрясники для другокурсників ДДС [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Неділя, 06 вересня 2020 12:41 | |||
У своїй проповіді єпископ опирався на євангельський уривок неділі, розважаючи над притчею про виноградник (Див. Мт. 21, 33-42). «Людина є виноградником, яка покликана розвивати в собі Богом даний талант. Настоятелі та викладачі семінарії покликані допомогти семінаристам розкрити свої таланти, уприсутнювати Бога і відкривати Його їм, користаючи з депозитів святоотцівської спадщини», - зазначив проповідник. По завершенні Літургії відбулося традиційне освячення підрясників для другокурсників, яке здійснив владика Ярослав. Відтак архиєрей привітав усіх молільників, зокрема новоприбулих першокурсників. Ієрарх побажав братії не промарнувати ці семінарійні роки, а натхненно та ревно готувати себе до того, щоб стати ревними слугами у винограднику Христовому, несучи Добру Новину по всьому світі. Разом із тим владика привітав випускників ДДС отців Івана Талайла та Дмитра Буричка, які служать на Сході України для вірних нашої Церкви. Після Літургії відбулося спільне фото та святкова трапеза щоденного хліба. Див.фоторепортаж:
|