РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Відеоколяда дрогобицьких семінаристів перетнула позначку у мільйон переглядів [ВІДЕО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Неділя, 26 грудня 2021 11:31 | |||
Семінаристи так розповідають про обставини постання відеороликів: «Ми задумали зняти привітання з Різдвом Христовим. Коли 20 грудня проводили у приміщенні семінарії зйомки, це побачив о. Ігор Цмоканич, викладач нашої семінарії, і запропонував нам зняти якісь кадри у дрогобицькій ратуші. Ми відгукнулися на цю пропозицію і разом з ним за сприяння співробітників міського Туристично-інформаційного центру піднялися на вежу ратуші, де з висоти пташиного польоту відкривається прекрасний вид на м. Дрогобич. Там ми заколядували вперше. Згодом у дворику ратуші ми заколядували ще раз. Наступного дня ці два відео були опубліковані на Фейсбук-сторінках Туристично-інформаційного центру м. Дрогобича та о. Ігоря Цмоканича та набрали кількадесять тисяч переглядів. Та найбільшої популярності вони здобули, коли з’явилися на Фейсбук-сторінці ресурсу «Духовна велич Львова»: станом на 25 грудня 700 тис. - відеоролик з вежі, а 1,1 мільйона ролик з дворика ратуші». 1. Коляда семінаристів у дворику Дрогобицької ратуші:
2. Коляда семінаристів на вежі Дрогобицької ратуші:
Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|