РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
До семінарії з йорданською водою завітав Преосвященний владика Ярослав (Приріз) |
![]() |
![]() |
![]() |
Понеділок, 31 січня 2022 20:02 | |||
Саме там вл. Ярослав спільно з ректоратом, префектами, духівниками та студентами промовили молитви на освячення домівки йорданською водою, а після цього єпископ завітав до кожної келії семінарії. Тим часом ректор семінарії о. Мирон Бендик окропив навчальний корпус. Опісля розпочалася святкова трапеза. По завершенні спільної вечері вл. Ярослав запросив присутніх розважити над глибиною таїнств тих свят, які Церква нещодавно пережила. На думку єпископа, пророк та предтеча Іван Хреститель привідкриває нам один з аспектів таїнства Різдвяних свят, і це - покора. Рівно ж архієрей закликав братію також стати у цьому світі голосом воплоченого Слова - Слова Правди. Насамкінець єп. Ярослав наголосив студентам на важливості правильного ставлення до свого перебування у стінах семінарії. Відтак слово подяки до Кир Ярослава від імені всіх семінарійної спільноти висловив о. Мирон, який побажав єпископу Божого благословення, посіщення Духа Святого на многії і благії літа. Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|