РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Вечір прощання з колядою |
![]() |
![]() |
![]() |
П'ятниця, 11 лютого 2022 23:03 | |||
Після представлення місій розпочався вечір прощання з колядою. Першими вийшли на сцену найстарші брати і виконали колядку «В місті Вифлеємі» (VI-ий курс). Відтак студенти V-го курсу заколядували колядку «Нова радість», а брати ІV-го курсу – «Нічка та ясная». З уст семінаристів ІІІ-го курсу прозвучала коляда «Рай розвився». Брати ІІ-го курсу проспівали колядку «Во Вифлеємі нині новина». Особливу повстанську колядку «Уставай же, брате» виконали студенти І-го курсу. Семінарійний октет «Оранта» (учасники: бр. Богдан Фединяк – студент ІІ курсу; бр. Юрій Мацібора, бр. Олег Мисько, бр. Дмитро Витівський – студенти ІІІ курсу; бр. Іван Підлубний, бр. Роман Ковівчак – студенти ІV курсу; бр. Максим Качала, бр. Василь Коваль – студенти V курсу) увінчав цей вечір, адже їхнє виконання не залишило байдужим жодного з присутніх. Відтак управа братства «Введення в храм Пресвятої Богородиці» почастувала спільноту пампушками. Насамкінець о. Василь Чава подякував за ті коляди, які немовби виливалися із сердець братії. Рівно ж отець-настоятель подякував братству за організацію цієї непересічної події. На завершення піднеслася молитва-гімн «Боже великий єдиний». Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|