РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Місійна поїздка семінаристів на Полтавщину з нагоди Великодня |
![]() |
![]() |
![]() |
Субота, 29 квітня 2023 00:00 | |||
У Страсну Середу семінаристи завітали до о. Володимира Раковецького, який є адміністратором храму Всіх Святих Українського народу м. Полтави. Опісля прибули у смт. Білики на плебанію отця, де і проживали. У четвер зранку вони молилися Вечірню з Літургією Василія Великого, а ввечері – Страсну Утреню. Після богослужінь семінаристи прибирали у храмі. У Страсну п’ятницю зранку відбулися Царські часи та Вечірня з виставленням Плащаниці, а ввечері - Єрусалимська Утреня. У Велику Суботу була відслужена Вечірня з Літургію. По обіді о. Володимир освятив пасхальні кошики, після чого семінаристи-місіонери відвідали духовні станиці: Мар’янівка, Висока Вакулівка та Пригарівка, де священик посвятив воду та великодні кошики. У День Воскресіння богослужіння почались о 6 годині. Спершу було відслужене Надгробне, Воскресна Утреня та Божественна Літургія. По завершенні богослужінь брати подякували о. Роману та людям, а також роздали вірним вервиці. Опісля дрогобицькі семінаристи разом зі священиком розділили пасхальну трапезу. Ввечері цього ж дня вони вирушили поїздом до власних домівок. Семінаристи складають велику подяку ректоратові та Управі Братства "Введення в храм Пресвятої Богородиці" за надану можливість відвідати місійні терени. Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|