... Підсумкові іспити в Малій семінарії та на Підготовчих курсах [ФОТО]

< травня 2018 >

Підсумкові іспити в Малій семінарії та на Підготовчих курсах [ФОТО] PDF Друкувати Електронна адреса
Субота, 19 травня 2018 16:32

alt18 травня 2018 року відбулися підсумкові екзамени в Малій семінарії. Заняття відбуваються щотижня, у п'ятницю, у стінах Дрогобицької духовної семінарії та тривають з 15:30 до 18:00. Викладачами є семінаристи старших курсів Великої семінарії. Ці уроки можуть відвідувати учні 8-11 класів середніх загальноосвітніх шкіл. Учні Малої семінарії протягом трьох навчальних років прослуховують лекції з Біблійної історії (Старого та Нового Завітів), Історії Церкви, Божественної Літургії, Вечірні та Утрені, Церковного співу, Літургійного року, Катехизму УГКЦ.

Такі заняття є чудовою можливістю розпізнати своє покликання молодими хлопцями й отримати хороші знання для розуміння богослужінь і духовного життя. Цього року 9 учнів третього класу успішно завершили навчання в Малій семінарії, склавши їхні останні та підсумкові іспити. Після складання екзаменів проректор з навчання о. д-р. Роман Андрійовський вручив випускникам Свідоцтва про завершення навчання.

Юнаки, які навчалися цього року на підготовчих курсах, мали також змогу продемонструвати здобуті впродовж навчального року знання. Форма навчання на цих курсах є вечірньою, а лекції розпочинаються о 15:00 щоп'ятниці. На так званих нульових курсах, які можуть відвідувати особи чоловічої статі віком від 16 до 29 років, викладають 4 базові предмети: Біблійну історію, Катехизм християнської віри, Історію Церкви та Літургіку. Знання з цих церковних дисциплін необхідні для того, щоб вступу до семінарії.

Той, хто відмінно складає іспит, відповівши на чотири запитання з кожного предмету, отримує додаткові 0,5 бала, які враховуються при конкурсі та додаються до загальної кількості балів, одержаних під час вступу до Дрогобицької духовної семінарії. Цього року троє учнів одержало 0,5 бала за відмінні відповіді під час екзамену.

Див.фоторепортаж: