... Дрогобицька Духовна Семінарія - УГКЦ
header-dds1
header-dds2
header-dds3
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< січня 2017 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
січня 2017

Вівторок, 31 січня 2017

Різдвяні місії на Мелітопольщині [ФОТО] PDF Друкувати Написати листа

altУ четвер, 5 січня 2017 р. Б., семінаристи ДДС Бринько Михайло і Фещак Віталій вирушили на різдвяні місії у Донецький екзархат до о. Тараса Зубка, випускника нашої семінарії. Прибули брати у м. Мелітополь в п’ятницю на святвечір. З м. Мелітополя вирушили до с. Орлове, в якому душпастирює о. Тарас. По прибутті на парафію вони познайомилися з сім’єю отця: їмостю Катериною і маленькою дочкою Даринкою. Відразу по приїзді отець розподілив обов’язки між братами.

Детальніше...

Коляда в Прилуках [ФОТО] PDF Друкувати Написати листа

altРіздво 2017 року брати Василь Салій (4 курс) та Михайло Карпінець (1 курс) провели у м. Прилуки, Чернігівської області, яке є частиною Київської Архиєпархії. У Прилуках, на єдиній греко-католицькій парафії Покрови Пресвятої Богородиці, уже 4 роки невтомно трудиться випускник Дрогобицької духовної семінарії о. Дмитро Горнакевич. Сім’я отця Дмитра гостинно прийняла братів у своїй домівці.

Детальніше...


Неділя, 29 січня 2017

У семінарії стартував другий семестр навчального року [ФОТО] PDF Друкувати Написати листа

alt29 січня 2017 року в Дрогобицькій духовній семінарії розпочалась друга половина навчального року. Після різдвяних канікул до рідної alma mater прибула уся семінарійна братія, щоб продовжити свою нелегку працю. З цієї нагоди владики Ярослав (Приріз) та Григорій (Комар) окропили Йорданською водою помешкання семінаристів та вихователів.

Детальніше...


П'ятниця, 27 січня 2017

Чоловіком і жінкою сотворив їх… (Бут 1, 27) PDF Друкувати Написати листа

Роман САДОВИЙ

Читаючи біблійні рядки, неодноразово зустрічаємося із постаттями старозавітних патріархів. Це, безперечно, великі люди історіо-спасительного процесу. Авраам, Ісаак, Яків... Напевне, кожен християнин інколи чув ці імена, а дехто навіть знає, які події з ними пов'язані. Але часто, роздумуючи над цими «велетами», ми зовсім не звертаємо уваги на їх надійний тил – їхню сім'ю.

Детальніше...


Середа, 25 січня 2017

Апостол молоді о. Джованні Боско у кінематографі PDF Друкувати Написати листа

Ігор БРИНДАК

У 2015 році світова спільнота під егідою ООН відзначала ювілей 200-ліття від дня народження визначного італійського педагога, а одночасно католицького священика і святого о. Джованні Боско (16.08.1815 — 31.01.1888), відомого ще як Дон Боско. Його особою у свій час цікавилися і кінематографісти, а тому наша публікація присвячена одному з фільмів про видатного Апостола молоді.

Детальніше...


Вівторок, 24 січня 2017

Молитва у християнській сім'ї PDF Друкувати Написати листа

о. д-р Роман ФЕДЬКО

altВажко, ба навіть неможливо, переоцінити значення та роль молитви у християнській сім’ї! Сьогодні, як ніколи, ця тема є актуальною і надзвичайно важливою з точки зору віднайдення та збереження сучасними сім’ями власної християнської ідентичності. Адже чимало християнських сімей піддається різноманітним натискам та спокусам, які приходять звідусіль і мають на меті вихолостити подружні стосунки та звести спільне сімейне життя не на християнських цінностях, а виключно на зовнішніх, матеріальних.

Детальніше...


Понеділок, 23 січня 2017

Літургійна символіка Чину Подружжя PDF Друкувати Написати листа

Іван СОВ’ЯК

За допомогою літургійних обрядів Тайни Шлюбу Церква відкриває нам глибину людських взаємин людини з Богом. Ці глибокі своєю символікою жести і слова мають на меті донести до людини велику цінність християнського подружжя, підкреслюють вагу взаємних зобов’язань нареченої та нареченого, демонструють високе покликання, до якого вони мають прямувати впродовж спільного життя…

Детальніше...

Бог відкриває себе у спільноті PDF Друкувати Написати листа

Ростислав ПАЛЬЧИКЕВИЧ

Господь сказав: «Де двоє або троє зберуться в Моє Ім’я, там Я серед них»(Мт 18, 20). Перше суспільство, в якому Бог об’являє Себе людині – це сім’я Адама і Єви. Як і перше подружжя прародичів, сучасна сім’я й надалі залишається особливим місцем Об’явлення Бога своєму творінню. Відкриття Себе не є абстрактним, а конкретним, і виявляється в любові, адже саме вона характеризує відносини Божих Осіб у Пресвятій Тройці.

Детальніше...


Неділя, 22 січня 2017

Виклики часу – Рух християнських сімей PDF Друкувати Написати листа

Іван СТЕФАНИШИН

Дорога до святості є вузькою, тернистою та водночас багатогранною. В історії Церкви зустрічаємо чимало людей, які наближалися до Христа, провадячи анахоретський (самітницький) спосіб життя, що залишали світ і звершували свій подвиг у пустині. Та гортаючи сторінки історії спасіння, ми бачимо людей в спільноті, зокрема в сім’ї, які досягнули великих висот богоподібності.

Детальніше...


Субота, 21 січня 2017

Папський Синод про сім’ю PDF Друкувати Написати листа

Віталій ФЕЩАК

З перших століть християнства, коли Церква стикалася з різними труднощами – єресями, дисциплінарними і віровчительними проблемами, то скликалися собори і синоди, на яких священики та єпископи разом шукали способи вирішення тієї чи іншої проблеми. Так само і в сучасному світі Церква стикається з різного роду викликами, які треба вирішувати. Не став винятком нещодавно скликаний Синод єпископів Католицької Церкви, який тривав з 4 по 25 жовтня 2015 р. Б. у Ватикані.

Детальніше...

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>