|
|
|
Люботин зустрів воскреслого Христа [ФОТО] |
|
|
|
|
Цього року брати ІІІ-го курсу Тарас Шпак та Андрій Мелешко провели пасхальні канікули на теренах Харківського екзархату, а саме в місті Люботин Харківської області, в якому вже десятий рік душпастирює уродженець Галичини – отець Ігор Табака. Мандрівка братів розпочалась у Страсну середу із Львівського залізничного вокзалу, звідки брати вирушили до Харкова.
|
|
Місійна діяльність братів у м. Козятин [ФОТО] |
|
|
|
|
На Великдень брати Фаль Тарас, Карпінець Євген, і Жук Тарас відвідали м. Козятин Вінницької області (Київська архиєпархія). Запросив братів разом зустріти Христове Воскресіння випускник Дрогобицької духовної семінарії о. Антон Борис. Отець служить Богу і вірним у невеличкій капличці Різдва Христового, яка знаходиться на території будинку пристарілих.
|
|
|
Семінарійний квартет виступив з колядою на фестивалі у м. Стебник [ВІДЕО] |
|
|
|
|
Зимові вакації є семінаристів не лише можливістю для перепочинку, а й нагодою для допомоги у євангелізації та душпастирстві. Окрім місій на східних теренах України та допомозі власним парохам, дрогобицькі семінаристи відвідують різні парафії, прославляючи Різдво ГНІХ. Так, 14 січня 2024 р. Б. вокальний квартет Дрогобицької духовної семінарії взяв участь у фестивалі при парафії Різдва Пресвятої Богородиці у м. Стебнику, де душпастирюють випускники нашої семінарії. Квартет виконав колядки і щедрівки, як традиційні, так і у власній обробці.
|
|
Різдвяні місії семінаристів у Харкові |
|
|
|
|
Кожного року впродовж різдвяних свят дрогобицькі семінаристи традиційно вирушають на місії, аби допомогти вірним УГКЦ поза Галичиною відсвяткувати свято Воплочення ГНІХ. Не став винятком і грудень 2023. Кільканадцять семінаристів вирушили на Волинь, Слобожанщину, Херсонщину, Дніпропетровщину, Одещину та інші регіони.
|
|
|
|
|
<< Start < Prev 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 Next > End >>
|
|
Page 136 of 318 |