|
|
|
Семінаристи розділили радість Воскресіння з жителями села Голдашівка [ФОТО] |
|
|
|
|
28 квітня 2016 р, в страсну середу, брати IV курсу ДДС Германович Микола (Миколайович) та Миська Віталій вже вкотре вирушили на пасхальні місії на терени Київської архиєпархії в с. Голдашівку Вінницької обл., де вже довший час пастирює о. Михайло Будник. Семінаристи прибули у Голдашівку в четвер вранці, де їх радо зустрів о. Михайло з сім’єю. А вже ввечері брати співали та катехизували на Вечірній з Літургією Василія Великого у храмі Зарваницької ікони Божої Матері в с. Голдашівка.
|
|
Відгук на звернення Блаженнішого Патріарха Любомира |
|
|
|
|
о. Мирон Бендик, Ректор Дрогобицької Духовної Семінарії Нещодавно було опубліковане «Звернення Блаженнішого Любомира до вірних Української Греко-Католицької Церкви та до всіх людей доброї волі з нагоди днів молитов 9 та 16 травня 2010 року». Піднята Главою нашої Церкви тема спонукала мене до роздумів, які сьогодні хотів би подати на суд читача. ХХ століття в долі народів Європи було позначене двома лихами – фашизмом і комунізмом. Ці ідеології спотворили мислення мільйонів людей і призвели до кривавої світової війни 1939-1945 років. Кожна з ідеологій – антихристиянська і нелюдська, сповнена ненависті й агресії до ідеологічного ворога. Кожна була запрограмована на поневолення народів – чи то заради „збільшення життєвого простору”, чи заради „світової соціалістичної революції”. Тому й конфлікт між двома тоталітарними режимами, попри облудні „мирні пакти”, був неуникненним.
|
|
|
Богослужіння у День посту і молитви з нагоди другої річниці повномасштабної війни |
|
|
|
|
24 лютого 2024 р. Б. у День посту і молитви з нагоди другої річниці повномасштабного вторгнення Росії на територію України спільнота Дрогобицької семінарії разом із родинами загиблих воїнів помолилася Архиєрейську Святу Літургію і Панахиду у катедральному храмі Пресвятої Трійці м. Дрогобича. Молитву очолив вл. Григорій (Комар), єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії, у співслужінні з духовенством Дрогобиччини; богослужбовий спів вів семінарійний хор "Оранта" (кер. – о. Андрій Бунь).
|
|
Пасха з захисниками [ФОТО] |
|
|
|
|
Вже другий рік на теренах Донеччини душпастирює о. Тарас Коцюба. Протягом пасхальних днів він, разом з братами Віктором Телегієм та Андрієм Кузьмою – семінаристами Дрогобицької духовної семінарії, перебував у місті Краматорську, щоб разом з воїнами, які стоять на сторожі миру і спокою в нашій державі, розділити радість Воскресіння Христового.
|
|
|
|
|
<< Start < Prev 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 Next > End >>
|
|
Page 134 of 318 |