ВСТУПНА КАМПАНІЯ
Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
- Інформація для вступників
- необхідні документи та вимоги - Пам'ятка вступникові
- Прийом документів
- З 1 червня по 3 липня 2026 з 11.00 по 15.00 год. (вул. Д. Галицького, 2 у м. Дрогобичі) - Вступні випробування
- 6-7 липня 2026 - Додаткова інформація - admin@dds.edu.ua,
0677751520
Translate into...
Most Read
- Особистий фронт: яка моя роль у цій війні?
- Відносини працедавця і працівника у світлі християнського віровчення
- Ощадність (ефективність) використання економічних ресурсів
- Економічний розвиток і Боже покликання людини
- Людина є те, що вона їсть – молода людина і сучасна культура споживацтва
- Монах, який продав свій «Феррарі»
- Грошові валюти у Святому Письмі
| У семінарійному Братстві "Введення в храм Пресвятої Богородиці" поповнення! [ФОТО] |
|
|
|
|
Новопостриженими братчиками стали 10 другокурсників та 3 третьокурсників. Після спільної фотографії братська спільнота відправилась на святковий обід. Під час трапези відбувся святковий концерт, в якому взяли активну участь члени Братства та запрошені гості. Першими потішили публіку своїми піснями семінарійний гурт "Quo Vadis". Наступними учасниками були бр. Василь Коваль (1 курс), який виконав декілька авторських пісень, та запрошений гість Марта Бунь, яка продемонструвала майстерну гру на цимбалах. З привітальним словом до присутніх зверталися братчик Львівського Братства Маркіян Паньків та братчик Київського Братства Євген Василик. Опісля подячне слово виголосив голова Дрогобицького Братства Євген Карпінець, який разом з владикою Григорієм вручив новопостриженим братчикам пам`ятки вступу. Владика подякував усім присутнім за чудову атмосферу, і побажав братчикам плідної праці. А завершенням святкування став вечірній акафіст свята Введення, який відслужив владика Григорій. Див.фоторепортаж:
|






